Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

Wyróżnieni absolwenci i uczniowie

Wyróżnieni absolwenci 1998-2008

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w latach 1998 - 2008

  • ROK 1998 - Stefania Bystrzycka
  • ROK 2000 - Ewelina Małgowska
  • ROK 2001 - Tomasz Trybulski, Angelika Wojtaszek
  • ROK 2004 - Ola Frąszczak, Tomasz Trybulski
  • ROK 2005 - Marta Derezińska
  • ROK 2006 - Marta Styś
  • ROK 2007 - Łukasz Caban
  • ROK 2007 - Anna Pankowiak 

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego w latach 2001-2003

  • ROK 2001 - Milena Kaźmierczak
  • ROK 2002 - Magdalena Wojciechowska
  • ROK 2002 - Agnieszka Zawieja

Nagrody Dyrektora Szkoły w latach 2004 - 2008

  • ROK 2004 - Agnieszka Grabarek
  • ROK 2005 - Ola Frąszczak
  • ROK 2006 - Marta Derezińska
  • ROK 2007 - Edyta Mrozińska
  • ROK 2007 - Marta Styś

Wyróżnieni absolwenci 2009-2017

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w latach 2009 - 2016

  • ROK 2009 - Jennifer Bensch, Katarzyna Szymczak
  • ROK 2010 - Jennifer Bensch, Magdalena Rutkowska
  • ROK 2011 - Jennifer Bensch , Monika Borowska
  • ROK 2012 - Monika Borowska 
  • ROK 2013 - Patrycja Dzikowska
  • ROK 2014 - Patrycja Dzikowska
  • ROK 2015 - Klaudia Winiecka
  • ROK 2016 - Klaudia Winiecka

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

  • ROK 2015 - Przemysław Kasprzak

Stypendium Starosty Pleszewskiego

  • ROK 2013 - Michał Lewicz, Ilona Baran, Sylwia Naszczyniec
  • ROK 2014 - Ewa Kaźmierczak, Weronika Chmielewska, Zbigniew Roszak, Łukasz Forycki
  • ROK 2015 - Weronika Chmielewska, Angelika Woldańska, Denisa Mikołajczyk
  • ROK 2016 - Chmielewska Weronika, Mikołajczyk Denisa, Woldańska Angelika   
  • ROK 2017 - Chmielewska Weronika, Mądrzak Izabela, Szymańska Wioletta, Woźniak Patrycja
  • ROK 2018 - Mateusz Walendowski, Patrycja Woźniak,Weronika Sołtysiak, Klaudia Winiecka, Martyna Andersz

Nagrody Dyrektora Szkoły w latach 2009 - 2014

  • ROK 2009 - Anna Pankowiak
  • ROK 2010 - Klaudia Kwiatkowska, Romana Winkowska
  • ROK 2011 - Jagoda Pawłowska, Magdalena Rutkowska
  • ROK 2012 - Jennifer Bensch, Katarzyna Nowakowska, Sara Dorużyńska
  • ROK 2013 - Natalia Czaplińska, Michał Lewicz     
  • ROK 2014 - Patrycja Dzikowska, Żaklina Makowiecka, Ewa Kaźmierczak, Weronika Chmielewska, Marcin Wojtyra 

Laureaci konkursów na szczeblu regionalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim

Rok szkolny 2017/2018

  • Miłosz Migaszewski (piekarz) - I miejsce w wojewódzkim etapie XXIII Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz i Cukiernik (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)
  • Klaudia Hańćkowiak (kucharz) - III miejsce w wojewódzkim etapie I Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz (miejsce praktyk: P.H.U. "Kunert" Ewa Kunert)
  • Mateusz Walendowski (monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych) - I miejsce w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" - etap rejonowy dla województwa wielkopolskiego
  • Mateusz Walendowski- ogólnopolski etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”- Warszawa
  • Miłosz Migaszewski- tytuł finalisty (5 miejsce) XXIII Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz- Wrocław (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)

Rok szkolny 2016/2017

  • Mateusz Walendowski (monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych) - I miejsce w finale XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Dla Uczniów z Zakładów Rzemieślniczych "Bezpiecznie od Startu"

Rok szkolny 2015/2016

  • Dawid Łączny (ślusarz) - I miejsce w etapie regionalnym XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów zakładów rzemieślniczych "Bezpiecznie od startu" (kwalifikacja do finału konkursu)  
  • Łukasz Reszel (piekarz) - I miejsce w II etapie XXI Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)
  • Sebastian Sopniewski (wędliniarz) - IV miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Przetwórstwa Mięsa im. Iwony Mossakowskiej

Rok szkolny 2014/2015

  • Przemysław Kasprzak- tytuł finalisty w XX Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)
  • Przemysław Kasprzak- tytuł finalisty/laureata w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Piekarskim im. Anny Butki (miejsce praktyk P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)
  • Karol Wawrzynowicz- tytuł finalisty/laureata w XVII Ogólnopolskim Turnieju Przetwórstwa Mięsa (miejsce praktyk: Rzeźnictwo i Wędliniarstwo G. Frątczak & J. Szulc w Jarocinie)
  • Karol Niedziela- uzyskanie tytułu finalisty/laureata w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Piekarskim im. Anny Butki (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)
  • Przemysław Kasprzak (piekarz)- I miejsce w XX Ogólnopolskim Turnieju Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)- eliminacje wojewódzkie  
  • Karol Niedziela (piekarz)- II miejsce w XX Ogólnopolskim Turnieju Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)- eliminacje wojewódzkie
  • Faustyna Żurek - tytuł laureata Ogólopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Zapobiegamy Pożarom" - eliminacje wojewódzkie
  • Klaudia Cegła - tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Zapobiegamy Pożarom" - eliminacje wojewódzkie
  • Robert Grygiel - tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Zapobiegamy Pożarom" - eliminacje wojewódzkie

  Rok szkolny 2013/2014

  • Aleksandra Kujawa (fryzjer), Angelika Woldańska (fryzjer), Przemysław Kasprzak (piekarz)- III miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych "Bezpiecznie od startu" (miejsce praktyk: Salon Fryzjerski "Twój styl" Wioletta Perdek w Pleszewie, Zakład fryzjerski "Kasia" Katarzyna Dziuba w Pleszewie, P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)
  • Zbigniew Roszak (rzeźnik-wędliniarz)- tytuł finalisty/laureata XVI Ogólnopolskiego Turnieju Przetwórstwa Mięsa im. Iwony Mossakowskiej (miejsce praktyk: Zakład Masarski ARO Anna Robaczyk w Gołuchowie)
  • Łukasz Forycki (piekarz)- finalista XIX Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)
  • Katarzyna Jóźwin (fryzjer)- III miejsce w konkursie na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Fryzjer (miejsce praktyk: Salon Fryzur Crazy Hair "Monika" Monika Kołodziejek w Kaliszu)- konkurs na poziomie regionalnym
  • Łukasz Forycki (piekarz)- II miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)- eliminacje wojewódzkie
  • Tomasz Burchacki (piekarz)- IV miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz (miejsce praktyk: Piekarstwo Jan Matysiak w Tomicach)- eliminacje wojewódzkie
  • Aleksandra Nowak (kucharz)- III miejsce w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi (miejsce praktyk: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowej Wsi)  

Rok szkolny 2012/2013  

  • Łukasz Forycki (piekarz)- III miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz (miejsce praktyk: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)- eliminacje wojewódzkie
  • Artur Stasiak, Grzegorz Szymczak (rzeźnik-wędliniarz)- laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Przetwórstwa Mięsa im. Iwony Mossakowskiej (miejsce praktyk: Zakład Masarski ARO Anna Robaczyk w Gołuchowie, Zakłady Mięsne Witold Werbliński w Dębniałkach Kaliskich)

Rok szkolny 2011/2012

  • Ireneusz Kaźmierczak, Adrian Jasiński (dekarz)- II miejsce w Turnieju Mistrzów podczas IV Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego (miejsce praktyk: Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Stanisław Hadrzyński w Kotlinie, Zakład Blacharsko-Dekarski Piotr Kubiak w Pleszewie)
  • Justyna Uciechowska, Joanna Uciechowska- III miejsce w Mistrzostwach Polski w Krosie Strzelckim

Rok szkolny 2010/2011  

  • Sebastian Mikulak (piekarz)- I miejsce w XVI Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz (miejsce praktyk ucznia: P.H.U. Miko Grzegorz Mikołajczak w Pleszewie)- eliminacje wojewódzkie
  • Szymon Michalski, Dawid Mikołajczak, Ireneusz Kaźmierczak, Adrian Jasiński (dekarz)- III miejsce w Turnieju Mistrzów podczas III Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego (miejsce praktyk: Zakład Blacharsko-Dekarski Marek Wieczorek w Pleszewie, Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Stanisław Hadrzyński w Kotlinie, Zakład Blacharsko-Dekarski Piotr Kubiak w Pleszewie)
  • Justyna Uciechowska- I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Wielkopolskiej Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim, konkurencja: marszobieg bojowy

ZSUG Pleszew
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

INFORMACJA O PLIKACH COOKIES (Ciasteczka)

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tą stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Zrozumiałem. Czytaj więcej…

Zrozumiałem