Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa już wkrótce, a zasady bezpieczeństwa na dłużej
  • Koronawirus: informacje i zalecenia
  • Szkoła wielu kierunków i wielu możliwości rozwoju osobistego
  • Zaufały nam pokolenia - ZSUG

Plany i harmonogramy

Rok szkolny 2020/2021

SESJA EGZAMINACYJNA - SZKOŁY ZAOCZNE

Egzaminy pisemne
L.P. data godzina przedmiot oddział Miejsce przeprowadzenia egzaminu
1. 18.01.2021 15:30 j. polski 3 lo sala gim.
2. 18.01.2021 17:30 matematyka sala gim.
3. 19.01.2021 15:30 j. niemiecki sala 1
4. j. angielski sala 2
5. 19.01.2021 17:30 przyroda sala gim.
6. 21.01.2021 15:00 wiedza o społeczeństwie sala gim.
7. 19.01.2021 15:30 j. polski 2 lo sala gim.
8. 19.01.2021 16:30 matematyka sala gim.
9. 18.01.2021 15:30 j. niemiecki sala 1
10. j. angielski sala 2
11. 18.01.2021 16:30 historia i społeczeństwo sala gim.
12. 20.01.2021 15:00 wiedza o społeczeństwie sala gim.
Egzaminy ustne
L.P. data godzina przedmiot oddział Miejsce przeprowadzenia egzaminu
1. 22.01.2021 15:00 j. polski 3 lo sala 4
2. 21.01.2021 16:00 j. niemiecki sala 1
3. j. angielski sala 2
4. 20.01.2021 15:00 matematyka sala 7
5. 21.01.2021 15:00 j. polski 2 lo sala 4
6. 20.01.2021 16:00 j. niemiecki sala 1
7. j. angielski sala 2
8. 22.01.2021 15:00 matematyka sala 7

 

 

Konsultacje Indywidualne

Lp. odział sala nauczyciel przedmiot godziny data
1. 3 LOZ 4 V. Ryżek j. polski 15:30-16:15 10.03.2021
2. 12 Ł. Razik j. angielski 16:15-17:00
3. 19 D. Banaszyńska j. niemiecki 16:15-17:00
4. 7 R. Kryś matematyka 15:30-16:15 11.03.2021
5. 8 P. Dziatkiewicz-Kuczkowska przyroda 16:15-17:00
6. 5 M. Rzepka wos 16:15-17:00
7. 2 LOZ 4 V. Ryżek j. polski 15:30-16:15 23.03.2021
8. 12 Ł. Razik j. angielski 16:15-17:00
9. 19 D. Banaszyńska j. niemiecki 16:15-17:00
10. 7 R. Kryś matematyka 15:30-16:15 24.03.2021
11. 5 M. Rzepka wos 16:15-17:00
12. 4 V. Ryżek j. polski 15:30-16:15 19.05.2021
13. 7 R. Kryś matematyka 16:15-17:00
14. 12 Ł. Razik hisp 15:30-16:15 20.05.2021
15. 5 M. Rzepka wos 16:15-17:00

Zjazd 1

  piątek   05.02.2021 Klasa 2 lo Klasa 3 lo
semestr IV semestr VI
sala 2 sala 4
1 15.00-16.30 J. polski J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19
2 16.45-18.15 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19 Matematyka
3 18.20-19.50 Matematyka przyroda
       
  sobota 06.02.2021 Klasa 2 lo Klasa 3 lo
    semestr IV semestr VI
    sala 1 sala 4
1 8.00-9.30 Matematyka J. polski
2 9.35-11.05 Matematyka J. polski
3 11.15-12.45 J. polski Matematyka
4 12.50-14.20 J. polski Matematyka
5 14.25-15.55 hispoł wos
6 16.00-17.30 hispoł  

 


Zjazd 2

  piątek   19.02.2021 Klasa 2 lo Klasa 3 lo
  Semestr IV Semestr VI
 
  sala 2 sala 4
1 15.00-16.30 Matematyka J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19
2 16.45-18.15 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19 Matematyka
3 18.20-19.50 J. polski wos
       
  sobota  20.02.2021          
Klasa 2 lo Klasa 3 lo
  Semestr IV Semestr VI
  sala 1 sala 4
1 8.00-9.30 Matematyka J. polski
2 9.35-11.05 Matematyka J. polski
3 11.15-12.45 J. polski Matematyka
4 12.50-14.20 J. polski Matematyka
5 14.25-15.55 wos przyroda
6 16.00-17.30 wos  

 


Zjazd 3

  piątek   05.03.2021 Klasa 2 lo Klasa 3 lo
  Semestr IV Semestr VI
 
  sala 2 sala 4
1 15.00-16.30 Matematyka J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19
2 16.45-18.15 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19 Matematyka
3 18.20-19.50 hispoł wos
       
  sobota 06.03.2021 Klasa 2 lo Klasa 3 lo
    Semestr IV Semestr VI
    sala 1 sala 4
1 8.00-9.30 Matematyka J. polski
2 9.35-11.05 Matematyka J. polski
3 11.15-12.45 J. polski Matematyka
4 12.50-14.20 J. polski Matematyka
5 14.25-15.55 wos przyroda
6 16.00-17.30 wos  

 


Zjazd 4

  piątek   26.03.2021 Klasa 2 lo Klasa 3 lo
  Semestr IV Semestr VI
 
  sala 2 sala 4
1 15.00-16.30 Matematyka J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19
2 16.45-18.15 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19 Matematyka
3 18.20-19.50 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 20 wos
       
  sobota 27.03.2021 Klasa 2 lo Klasa 3 lo
    Semestr IV Semestr VI
    sala 1 sala 4
1 8.00-9.30 Matematyka J. polski
2 9.35-11.05 Matematyka J. polski
3 11.15-12.45 J. polski Matematyka
4 12.50-14.20 J. polski Matematyka
5 14.25-15.55 wos przyroda
6 16.00-17.30 wos  

 


Zjazd 5

  piątek   16.04.2021 Klasa 2 lo Klasa 3 lo
  Semestr IV Semestr VI
 
  sala 2 sala 4
1 15.00-16.30 Matematyka J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19
2 16.45-18.15 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19 Matematyka
3 18.20-19.50 hispoł przyroda
       
  sobota 17.04.2021 Klasa 2 lo Klasa 3 lo
    Semestr IV Semestr VI
    sala 1 sala 4
1 8.00-9.30 Matematyka J. polski
2 9.35-11.05 Matematyka J. polski
3 11.15-12.45 J. polski Matematyka
4 12.50-14.20 wos Matematyka
5 14.25-15.55 hispoł wos

 


Zjazd 6

  piątek   07.05.2021 Klasa 2 lo
  Semestr IV
 
  sala 2
1 15.00-16.30 Matematyka
2 16.45-18.15 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19
3 18.20-19.50 hispoł
     
  sobota 08.05.2021 Klasa 2 lo
    Semestr IV
    sala 1
1 8.00-9.30 Matematyka
2 9.35-11.05 Matematyka
3 11.15-12.45 J. polski
4 12.50-14.20 wos
5 14.25-15.55 wos
6 16.00-17.30 hispoł

 

Zjazd 7

  piątek   14.05.2021 Klasa 2 lo
  Semestr IV
 
  sala 2
1 15.00-16.30 Matematyka
2 16.45-18.15 Matematyka
3 18.20-19.50 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19
     
  sobota 15.05.2021 Klasa 2 lo
    Semestr IV
    sala 1
1 8.00-9.30 Matematyka
2 9.35-11.05 Matematyka
3 11.15-12.45 J. polski
4 12.50-14.20 J. polski
5 14.25-15.55 wos
6 16.00-17.30 wos

 

Zjazd 8

  piątek   28.05.2021 Klasa 2 lo
  Semestr IV
 
  sala 2
1 15.00-16.30 Matematyka
2 16.45-18.15 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 19
3 18.20-19.50 J.angielski sala 12/ J. niemiecki sala 20
     
  sobota 29.05.2021 Klasa 2 lo
    Semestr IV
    sala 1
1 8.00-9.30 Matematyka
2 9.35-11.05 Matematyka
3 11.15-12.45 J. polski
4 12.50-14.20 J. polski
5 14.25-15.55 wos
6 16.00-17.30 hispoł

 

 

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
SKS - Szkolny Klub Sportowy
mapa serwisu

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tę stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Akceptuję.