Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

  • Koronawirus: informacje i zalecenia
  • Szkoła wielu kierunków
  • Zaufały nam pokolenia - ZSUG
  • W życiu ważne jest kim jesteś
  • Zdobądź dobry zawód - zyskaj na przyszłość
  • Szkoła prowadzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów

Plany i harmonogramy


Uwaga słuchacze kl. 3 lo!

Konsultacje indywidualne (ze wszystkich przedmiotów) odbędą się w dniu 31.03.2020 r. w godz 15:30-16:15 poprzez apilkację Teams.

 


Plany i harmonogramy

Harmonogram zjazdów - I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych rok szkolny 2019/2020

 

Harmonogram zjazdów Semestr I

DATA

ZJAZD

13.09.2019

ZJAZD 1

14.09.2019

ZJAZD 1

27.09.2019

ZJAZD 2

28.09.2019

ZJAZD 2

11.10.2019

ZJAZD 3

12.10.2019

ZJAZD 3

25.10.2019

ZJAZD 4

26.10.2019

ZJAZD 4

08.11.2019

ZJAZD 5

09.11.2019

ZJAZD 5

22.11.2019

ZJAZD 6

23.11.2019

ZJAZD 6

06.12.2019

ZJAZD 7

07.12.2019

ZJAZD 7

13.12.2019

ZJAZD 8

14.12.2019

ZJAZD 8

07-10.01.2020

sesja egzaminacyjna

Harmonogram zjazdów Semestr II

DATA ZJAZD

14.02.2020

ZJAZD 1

15.02.2020

ZJAZD 1

28.02.2020

ZJAZD 2

29.02.2020

ZJAZD 2

06.03.2020

ZJAZD 3

07.03.2020

ZJAZD 3

13.03.2020

ZJAZD 4

14.03.2020

ZJAZD 4

27.03.2020

ZJAZD 5

28.03.2020

ZJAZD 5

03.04.2020

ZJAZD 6

04.04.2020

ZJAZD 6

17.04.2020

ZJAZD 7

18.04.2020

ZJAZD 7

08.05.2020

ZJAZD 8

09.05.2020

ZJAZD 8

22.05.2020

ZJAZD 9

23.05.2020

ZJAZD 9

01-05.06.2020

sesja egzaminacyjna

 


 SEMESTR I

  HARMONOGRAM - ZJAZD 1
  piątek   13.09.2019 Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
  Semestr III Semestr III Semestr V
 
  sala 2 sala 1 sala 4
1 15.00-16.30 J. polski MM j.polski -VR matematyka MK
2 16.45-18.15 Hisp WG matematyka MK J. polski MM
3 18.20-19.50 matematyka MK Hisp WG przyroda - PDK
         
  sobota   Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
  14.09.2019 Semestr III Semestr III Semestr V
    sala 1 sala 2 sala 4
1 8.00-9.30 J. polski MM J. angielski sala 12 matematyka MK
2 9.35-11.05 J. polski MM J. angielski sala 12 matematyka MK
3 11.15-12.45 wos MRz matematyka MK J. polski MM
4 12.50-14.20 Hisp WG matematyka MK wos MRz
5 14.25-15.55 matematyka MK Hisp WG wos MRz
6 16.00-17.30 matematyka MK wos MRz przyroda - PDK
7 17.35-19.05     matematyka MK

 


HARMONOGRAM ZJAZD 2
  piątek   27.09.2019 Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
  Semestr III Semestr III Semestr V
  sala 1 sala 2 sala 4
1 15.00-16.30 j. niemiecki (-sala 19) DB/        j. angielski (ŁR -sala 12) wos MRz matematyka MK
2 16.45-18.15 J. polski MM matematyka MK j. niemiecki (-sala 19) DB/          j. angielski (ŁR -sala 12)
3 18.20-19.50 matematyka MK Hisp WG J. polski MM
         
  sobota   Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
  28.09.2019 Semestr III Semestr III Semestr V
         
    sala 1 sala 2 sala 4
1 8.00-9.30 J. polski MM j.polski -VR matematyka MK
2 9.35-11.05 J. polski MM j.polski -VR matematyka MK
3 11.15-12.45 matematyka MK  j. angielski (ŁR-sala 12) J. polski MM
4 12.50-14.20 matematyka MK wos MRz J. polski MM
5 14.25-15.55 Hisp WG matematyka MK wos MRz
6 16.00-17.30 wos MRz matematyka MK przyroda - PDK
7 17.35-19.05   wos MRz matematyka MK

 

HARMONOGRAM ZJAZD 3
piątek
11.10.2019
Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
1 15.00-16.30 wos MRz matematyka MK j. niemiecki (-sala 19)/    J. angielski (ŁR -sala 12)
2 16.45-18.15 j. niemiecki (-sala 19)/         J. angielski (ŁR -sala 12) j.polski -VR matematyka MK
3 18.20-19.50 matematyka MK j.polski -VR J. polski MM
         
sobota
12.10.2019
Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
1 8.00-9.30 j. niemiecki (-sala 19) / J. angielski (ŁR -sala 12) matematyka MK J. polski MM
2 9.35-11.05 J. polski MM wos MRz j. niemiecki (-sala 19)/ J. angielski (ŁR -sala 12)
3 11.15-12.45 J. polski MM  j. angielski (ŁR-sala 12) wos MRz
4 12.50-14.20 Hisp WG j.polski -VR wos MRz
5 14.25-15.55 Hisp WG   wos MRz
6 16.00-17.30 wos MRz   przyroda - PDK
7 17.35-19.05 wos MRz   przyroda - PDK

 

ZJAZD 4
piątek
25.10.2019
Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
1 15.00-16.30 j. niemiecki (-sala 19)/ J. angielski (ŁR -sala 12) wos MRz matematyka MK
2 16.45-18.15 j. polski MM matematyka MK j. niemiecki (-sala 19)/           j. angielski (ŁR -sala 12)
3 18.20-19.50 matematyka MK  j. angielski (ŁR-sala 12) wos MRz
         
sobota
26.10.2019
Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
1 8.00-9.30 j. polski MM j.polski -VR matematyka MK
2 9.35-11.05 j. polski MM j.polski -VR matematyka MK
3 11.15-12.45 wos MRz matematyka MK J. polski MM
4 12.50-14.20 wos MRz matematyka MK J. polski MM
5 14.25-15.55 matematyka MK Hisp WG wos MRz
6 16.00-17.30 matematyka MK   wos MRz
7 17.35-19.05     matematyka MK

 

ZJAZD 5
piątek   08.11.2019 Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
15.00-16.30 j. polski MM wos MRz matematyka MK
16.45-18.15 matematyka MK Hisp WG J. polski MM
18.20-19.50 Hisp WG matematyka MK wos MRz
sobota   Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
09.11.2019 Semestr III Semestr III Semestr V
  sala 1 sala 2 sala 4
8.00-9.30 j. niemiecki (-sala 19)/        J. angielski (ŁR -sala 12) j.polski -VR matematyka MK
9.35-11.05 matematyka MK j.polski -VR j. niemiecki (-sala 19)/            j. angielski (ŁR -sala 12)
11.15-12.45 matematyka MK  j. angielski (ŁR-sala 12) J. polski MM
12.50-14.20   matematyka MK wos MRz
14.25-15.55   matematyka MK wos MRz
16.00-17.30     matematyka MK
17.35-19.05     matematyka MK

 

ZJAZD 6
piątek    22.11.2019 Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
15.00-16.30 J. polski MM j.polski -VR matematyka MK
16.45-18.15 matematyka MK wos MRz J. polski MM
18.20-19.50 j. angielski (ŁR -sala 12) matematyka MK wos MRz
sobota  23.11.2019 Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
8.00-9.30 j. niemiecki (-sala 19)/      J. angielski (ŁR -sala 12) matematyka MK J. polski MM
9.35-11.05 Hisp WG matematyka MK J. polski MM
11.15-12.45 matematyka MK  j. angielski (ŁR-sala 12) przyroda - PDK
12.50-14.20 matematyka MK  j. angielski (ŁR-sala 12) przyroda - PDK
14.25-15.55 wos MRz j.polski -VR matematyka MK
16.00-17.30   wos MRz matematyka MK
17.35-19.05     matematyka MK

 

ZJAZD 7
piątek   06.12.2019 Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
15.00-16.30 j. niemiecki (DB-sala 19)/             j. angielski (ŁR -sala 12) j.polski -VR matematyka MK
16.45-18.15 j. polski MM matematyka MK j. niemiecki (DB-sala 19)/         j. angielski (ŁR -sala 12)
18.20-19.50 matematyka MK j. angielski (ŁR- sala 12) j. polski MM
       
sobota   07.12.2019 Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
8.00-9.30 j. polski MM j.polski -VR matematyka MK
9.35-11.05 j. niemiecki (DB-sala 19)/               j. angielski (ŁR -sala 12) j.polski -VR j. polski MM
11.15-12.45 Hisp WG matematyka MK j. niemiecki (DB-sala 19)/         j. angielski (ŁR -sala 12)
12.50-14.20 matematyka MK wos MRz przyroda - PDK
14.25-15.55 wos MRz Hisp WG matematyka MK
16.00-17.30 wos MRz   matematyka MK
17.35-19.05     matematyka MK

 

Zjazd 8
piątek     13.12.2019 Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
15.00-16.30 matematyka MK Hisp WG j. polski MM
16.45-18.15 j. polski MM wos MRz matematyka MK
18.20-19.50 wos MRz matematyka MK j. niemiecki (DB-sala 19)/         j. angielski (ŁR -sala 12)
       
sobota 14.12.2019 Klasa 2 loa Klasa 2 lob Klasa 3 loa
Semestr III Semestr III Semestr V
sala 1 sala 2 sala 4
8.00-9.30 j. niemiecki (DB-sala 19) matematyka MK j. polski MM
9.35-11.05 j. polski MM j. angielski (ŁR-sala 12) matematyka MK
11.15-12.45 matematyka MK j.polski -VR j. niemiecki (DB-sala 19)/                   j. angielski (ŁR -sala 12)
12.50-14.20 matematyka MK j.polski -VR wos MRz
14.25-15.55 wos MRz Hisp WG matematyka MK
16.00-17.30 j. niemiecki (DB-sala 19) wos MRz matematyka MK
17.35-19.05     wos MRz

 

SESJA EGZAMINACYJNA - SZKOŁY ZAOCZNE

 

Egzaminy ustne
data godzina przedmiot oddział sposób przeprowadzenia egzaminu nauczyciel
15.04.2020 15:00 j. polski 3 lo Office 365 Teams- egzamin online M. Moch
16.04.2020 15:00 j. niemiecki D. Banaszyńska
j. angielski Ł. Razik
17.04.2020 15:00 matematyka M. Karczewska

 

Egzaminy ustne
data godzina przedmiot oddział sposób przeprowadzenia egzaminu nauczyciel
06.04.2020 15:30 j. polski 3 lo Office 365 Teams- egzamin online M. Moch
06.04.2020 16:30 matematyka M. Karczewska
07.04.2020 15:30 j. niemiecki D. Banaszyńska
j. angielski Ł. Razik
07.04.2020 16:30 przyroda P. Dziatkiewicz-Kuczkowska
08.04.2020 15:30 wiedza o społeczeństwie M. Rzepka

SEMESTR II

Zjazd 1

    Klasa 2 loa Klasa 3 loa
   piątek 14.02.2020  Semestr IV  Semestr VI
     Sala 2  Sala 4
1 15.00 - 16.30  wos MRz matematyka MK
2  16.45 - 18.15  matematyka MK  wos MRz
3  18.20 - 19.50  matematyka MK  J. polski MM

 

  sobota  15.02.2019 Klasa 2 loa Klasa 3 loa
Semestr IV Semestr VI
sala 1 sala 4
1 8.00-9.30 j. niemiecki (-sala 19)/ J. angielski (ŁR -sala 12) J. polski MM
2 9.35-11.05 j. niemiecki (-sala 19)/ J. angielski (ŁR -sala 12) J. polski MM
3 11.15-12.45 J. polski MM j. niemiecki (-sala 19)/ J. angielski (ŁR -sala 12)
4 12.50-14.20 J. polski MM j. niemiecki (-sala 19)/ J. angielski (ŁR -sala 12)
5 14.25-15.55 Hisp WG przyroda - PDK
6 16.00-17.30 Hisp WG przyroda - PDK
7 17.35-19.05    

Zjazd 2

  piątek  28.02.2020 Klasa 2 loa Klasa 3 loa
    Semestr IV Semestr VI
    sala 1 sala 4
1 15.00-16.30 j. niemiecki (-sala 19)/ J. angielski (ŁR -sala 12) matematyka MK
2 16.45-18.15 matematyka MK j. niemiecki (-sala 19)/ J. angielski (ŁR -sala 12)
3 18.20-19.50 J. polski MM matematyka MK
       
  sobota  29.02.2020 Klasa 2 loa Klasa 3 loa
    Semestr IV Semestr VI
    sala 1 sala 4
1 8.00-9.30 J. polski MM matematyka MK
2 9.35-11.05 J. polski MM matematyka MK
3 11.15-12.45 wos MRz matematyka MK
4 12.50-14.20 Hisp WG J. polski MM
5 14.25-15.55 matematyka MK J. polski MM
6 16.00-17.30 matematyka MK przyroda - PDK
7 17.35-19.05 matematyka MK  

 Zjazd 3

 piątek
06.03.2020
Klasa 2 loa Klasa 3 loa
Semestr IV - Sala 1 Semestr VI - Sala 4
1 15.00-16.30 Hisp WG matematyka MK
2 16.45-18.15 wos MRz matematyka MK
3 18.20-19.50 matematyka MK j. niemiecki (-sala 19)/  j. angielski (ŁR -sala 12)

 

sobota   Klasa 2 loa Klasa 3 loa
07.03.2020 Semestr IV Semestr VI
sala 1 sala 4
1 8.00-9.30 j. polski MM matematyka MK
2 9.35-11.05 matematyka MK j. polski MM
3 11.15-12.45 j. niemiecki (-sala 19)/            j. angielski (ŁR -sala 12) 11.15 -12.00 j. polski MM  12.00- 12.45 przyroda PDK
4 12.50-14.20 j. polski MM przyroda - PDK
5 14.25-15.55 wos MRz matematyka MK
6 16.00-17.30 wos MRz matematyka MK
7 17.35-19.05   wos MRz

Zjazd 4

    Klasa 2 loa Klasa 3 loa
  piątek
13.03.2020
Semestr IV Semestr VI
    sala 1 sala 4
1 15.00-16.30 j. niemiecki (-sala 19)/            j. angielski (ŁR -sala 12) matematyka MK
2 16.45-18.15 matematyka MK j. niemiecki (-sala 19)/ j. angielski (ŁR -sala 12)
3 18.20-19.50 j. polski MM matematyka MK

 

    Klasa 2 loa Klasa 3 loa
  sobota
14.03.2020
Semestr IV Semestr VI
    sala 1 sala 4
1 8.00-9.30 j. polski MM matematyka MK
2 9.35-11.05 j. polski MM matematyka MK
3 11.15-12.45 matematyka MK j. polski MM
4 12.50-14.20 matematyka MK j. polski MM
5 14.25-15.55 wos MRz przyroda - PDK
6 16.00-17.30   wos MRz
7 17.35-19.05    

 Zjazd 5

piątek  27.03.2020 Klasa 2 loa Klasa 3 loa
  Semestr VI Semestr VI
  Office 365 Teams Office 365 Teams
15.00-16.30 J. polski MM matematyka MK
16.45-18.15 matematyka MK J. polski MM
18.20-19.50 Hisp WG wos MRz
sobota  28.03.2020 Klasa 2 loa Klasa 3 loa
Semestr IV Semestr VI
Office 365 Teams Office 365 Teams
8.00-9.30 j. niemiecki matematyka MK
9.35-11.05 matematyka MK j. niemiecki
11.15-12.45 matematyka MK J. polski MM
12.50-14.20 matematyka MK J. polski MM
14.25-15.55 wos MRz przyroda - PDK
16.00-17.30   matematyka MK
17.35-19.05   matematyka MK

 


Harmonogram terminów konsultacji - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Konsultacja 2A LO

data  dzień tyg.  przedmiot nauczyciel  godziny  liczba godzin  sala
13.05.2020 środa język polski MM 15.30-17.00 2 4
    język angielski ŁR 15.30-16.15 1 12
    język niemiecki DB 15.30-16.15 1 13
    matematyka MK 15.30-17.00 2 7
    historia i społeczeństwo WG 15.30-17.00 2 2
06.05.2020 środa wos MRz 15.30-16.15 1 5

 

Konsultacje 3 LO

data  dzień tyg.  przedmiot nauczyciel  godziny  liczba godzin  sala
18.03.2020 środa język polski MM 15.30-16.15 1 4
    język angielski ŁR 15.30-16.15 1 12
    język niemiecki DB 15.30-16.15 1 13
    matematyka MK 15.30-16.15 1 7
    przyroda PDz 15.30-16.15 1 8
    wos MRz 15.30-16.15 1 5

dfdsfsd

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tę stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Akceptuję.