Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa już wkrótce, a zasady bezpieczeństwa na dłużej
  • Koronawirus: informacje i zalecenia
  • Szkoła wielu kierunków i wielu możliwości rozwoju osobistego
  • Zaufały nam pokolenia - ZSUG

Dodatkowe kwalifikacje dla naszych uczniów

dodatkowe kwalifikacje dla uczniowW miesiącu wrześniu grupa uczniów naszej szkoły zakończyła z powodzeniem:

  • kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi- proces spawania 135
  • kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi- proces spawania 141
  • kurs dla operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych
    z mechanicznym napędem podnoszenia

 

Na koniec szkolenia zdali państwowe egzaminy kwalifikacyjne i uzyskali stosowne uprawnienia wraz z książeczką spawacza i zaświadczeniem kwalifikacyjnym. Od tej chwili zdecydowanie wzrosły ich notowania na rynku pracy. Życzymy powodzenia i kolejnych sukcesów zawodowych.

Szkolenia i egzaminy odbywały się w ramach: Projekt „Zawodowcy na rynku pracy” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2014-2020. Nr projektu: RPWP.08.03.01-30-0057/18; numer i nazwa Osi Priorytetowej: 8 Edukacja. Numer i nazwa Działania dla Osi: 8.3. Wzmocnienie oraz dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
SKS - Szkolny Klub Sportowy
mapa serwisu

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tę stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Akceptuję.