• Zaufały nam pokolenia - ZSUG
  • W życiu ważne jest co robisz i kim będziesz
  • Zdobądź zawód z przyszłością

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

liga lekkoatletyczna04.10.2019 r. na Stadionie Miejskim w Pleszewie odbył się Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych. W zawodach udział wzięły reprezentacje wszystkich szkół z Powiatu Pleszewskiego a punktacja prowadzona była w kategorii drużynowej i indywidualnej osobno dla dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt Nasza Szkoła zajęła drugie miejsce, natomiast reprezentacja chłopców uplasowała się na trzecim miejscu. Do Finału Rejonowego awans wywalczyły tylko zwycięskie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.

Nadolska Martyna (II a) – III miejsce

Sztafeta 4x100m. (Cicha Anita, Durska Zuzanna, Pińkowska Martyna, Wojtczuk Natalia) – II miejsce

Mazurek Kacper (I ag) – V miejsce

Sztafeta 4x100m. (Jaśkiewicz Wiktor, Gasik Kamil, Domański Karol, Słupski Kacper) – II miejsce.

Opiekunami naszych drużyn byli p. Łukasz Hyżyk i p. Mariusz Rybarczyk, którzy dziękują wszystkim uczniom za udział i sportową postawę podczas zawodów.