Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

Oferty pracy 2019Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Mistrzostwa Powiatu w Badmintona chłopców

badminton chlopcow30 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Badmintona chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Dawid Kois z klasy 1 c bs oraz Dawid Majchrzak z klasy 3 c zsz.
Pierwszy mecz został rozegrany z drużyną z LO Pleszew. Drugi z  ZSPP CKU Marszew. Oba mecze dostarczyły mnóstwo emocji. Wygrana z drużyną z Marszewa uplasowała naszą drużynę na  II miejscu. Opiekunem drużyny była Ewelina Czajczyńska, która gratuluje sukcesu i dziękuje za zaangażowanie i sportową postawę.

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

INFORMACJA O PLIKACH COOKIES (Ciasteczka)

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tą stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Zrozumiałem. Czytaj więcej…

Zrozumiałem