Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa już wkrótce, a zasady bezpieczeństwa na dłużej
  • Koronawirus: informacje i zalecenia
  • Szkoła wielu kierunków i wielu możliwości rozwoju osobistego
  • Zaufały nam pokolenia - ZSUG

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Średnich w Bowlingu

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Średnich w BowlinguW środę 27 listopada na kręgielni Parku Wodnego "Planty" Sport Pleszew odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Średnich w Bowlingu. Do turniej przystąpiły cztery szkoły: Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie, Niepubliczne Liceum Pleszew oraz Zespół Szkół Usługowo – Gospodarczych w Pleszewie.

 

 

W zawodach naszą szkołę reprezentowali: Sebastian Marcisz, Karol Domański (kl. I bp) , Jonasz Pollok (kl. I ap) oraz Igor Frankowski (kl. I cg). Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Niestety, w tym roku, nasza drużyna musiała uznać wyższość pozostałych szkół, z których bezkonkurencyjny okazał się Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie. Pamiątkowe puchary oraz dyplomy wręczyli wicestarosta Powiatu Pleszewskiego Damian Szwedziak oraz prezes Spółki Sport Eugeniusz Małecki.

Robert Kuźdub

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tę stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Akceptuję.