Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

Oferty pracy 2019Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Szkolna Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych z rejonu Południowej Wielkopolski

Szkolna Liga Lekkoatletyczna Szkół PonadgimnazjalnychW środę 29 maja na Stadionie Miejskim w Ostrzeszowie odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych z rejonu Południowej Wielkopolski. W zawodach wzięły udział najlepsze szkoły z powiatów : ostrowskiego, ostrzeszowskiego, pleszewskiego, krotoszyńskiego i kępińskiego. W zawodach tych wystartowała również reprezentacja Naszej Szkoły w kategorii dziewcząt, która zajęła ostatecznie z wynikiem 591 pkt. IV miejsce w klasyfikacji drużynowej.

 

Indywidualnie najlepszy wynik osiągnęła Julia Pawlaczyk która z wynikiem     9,44 m. zwyciężyła w konkurencji pchnięcia kulą.

Miejsca na podium zajęły również inne nasze reprezentantki :

  • Śniatecka Natalia – II miejsce w skoku w dal – 4,52 m.
  • Olejniczak Kinga – III miejsce w skoku w dal – 4,41 m.
  • Olejniczak Karolina – III miejsce w biegu na 100m. – 14,44 s.
  • Kaczmarz Sandra - III miejsce w biegu na 400m. – 1,17.90 min.

Wyniki indywidualne pozostałych dziewcząt w poszczególnych konkurencjach:

  • 100m. - Szymczak Weronika (I a) – 17,12 s. – VIII miejsce
  • 800m. - Zjeżdżała Donata (II a) – 2,55.28 min. – IV miejsce
  • Skok w dal - Urbaniak Weronika (I b)   – 4,21 m. – VI miejsce
  • Oszczep - Nadolska Martyna (Ia) – 20,68 m. – IV miejsce
  • Sztafeta 4x100m. - (Olejniczak Karolina, Olejniczak Kinga, Kaczmarz Sandra, Śniatecka Natalia) – 51,06 - IV miejsce

liga ostrzeszow

Zawody rozegrane w Ostrzeszowie stanowiły drugi rzut ligi. Pierwszy jesienny rzut ligi odbył się w październiku a suma punktów uzyskana w obu imprezach zaliczana będzie do klasyfikacji szkół w rankingu wojewódzkim.

Opiekunem naszej drużyny był p. Mariusz Rybarczyk, który dziękuje wszystkim uczniom za udział i sportową postawę podczas zawodów.

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

INFORMACJA O PLIKACH COOKIES (Ciasteczka)

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tą stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Zrozumiałem. Czytaj więcej…

Zrozumiałem