Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

Oferty pracy 2019Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Olimpiada Wiedzy Konsumeckiej

olimpiada wiedzy konsumenckiejW środę ( 6.03.2019 r. ) w naszej szkole odbył się etap powiatowy XV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej. Uczestnicy Olimpiady musieli wykazać się wiedzą  z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów, prawa telekomunikacyjnego, kredytów konsumenckich, ubezpieczeń i usług turystycznych. Honorowy patronat nad Olimpiadą Konsumencką objął Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Eliminacje powiatowe rozpoczął Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski, życząc uczestnikom konkursu sukcesów. W XV etapie konkursu wzięło udział 15 uczniów z 4 szkół ponadpodstawowych powiatu pleszewskiego. Naszą szkołę w tych zmaganiach reprezentowali Łucja Głuchowska, Zuzanna Klusak z kl. II b BS oraz Mateusz Duda z kl. II d BS.

Pierwsze miejsce przypadło uczniowi z Zespołu Szkół Technicznych, drugie z Liceum Ogólnokształcącego, a trzecie z ZSPPCKU w Marszewie. Gratulacje i nagrody uczestnikom i zwycięzcom wręczyli Wicestarosta Damian SzwedziakPowiatowy Rzecznik Konsumentów Małgorzata Nadera.

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

INFORMACJA O PLIKACH COOKIES (Ciasteczka)

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tą stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Zrozumiałem. Czytaj więcej…

Zrozumiałem