Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

Oferty pracy 2019Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Gramy z WOŚP w ZSUG!

27. Finał WOŚP27. Finał WOŚP
13 stycznia 2019 r.
POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

W naszej szkole, jak co roku w styczniu, zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Cała społeczność ZSUG z zaangażowaniem przyłączyła się do akcji, której celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zbiórka pieniędzy prowadzona jest we współpracy ze Związkiem Drużyn ZHP w Pleszewie.

 

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku.

W naszej szkole akcja potrwa do piątku tj.11 stycznia br. Zapraszamy, przyłącz się i Ty!

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

INFORMACJA O PLIKACH COOKIES (Ciasteczka)

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tą stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Zrozumiałem. Czytaj więcej…

Zrozumiałem