Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

Oferty pracy 2019Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Obchody Dnia Wolontariusza

Obchody Dnia WolontariuszaW dniu 18 grudnia br. grupa wolontariuszy z naszej szkoły uczestniczyła w corocznej Gali Pleszewskiego Wolontariatu. Uroczyste obchody Dnia Wolontariusza były okazją do zaprezentowania codziennej pracy społeczników działających w młodzieżowym i senioralnym wolontariacie. Bardzo się cieszymy, że również działania podejmowane przez nasz szkolny Klub Wolontariusza zostały zauważone i docenione. Znaleźliśmy się w zacnym gronie najbardziej aktywnych wolontariuszy. Tak trzymać!

 

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

INFORMACJA O PLIKACH COOKIES (Ciasteczka)

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tą stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Zrozumiałem. Czytaj więcej…

Zrozumiałem