Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

Oferty pracy 2019Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Finał Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych Południowej Wielkopolski

Sport11 października 2018 roku na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbył się Finał Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych Południowej Wielkopolski. W zawodach wzięły udział najlepsze szkoły z powiatów : ostrowskiego, ostrzeszowskiego, pleszewskiego, krotoszyńskiego i kępińskiego. W imprezie wzięło udział ponad 400 uczniów w kategorii dziewiczą i chłopców.

 

 

W zawodach tych wystartowała również reprezentacja Naszej Szkoły w kategorii dziewcząt, która zajęła ostatecznie z wynikiem 548 pkt. „dobre” ósme miejsce w klasyfikacji generalnej.

Indywidualnie najlepszy wynik osiągnęła Julia Pawlaczyk w pchnięciu kulą, która ostatecznie z wynikiem 9,59m. stanęła na 2 stopniu podium.

Zawody rozegrane w Ostrowie stanowiły pierwszy rzut ligi. Z Rejonu do drugiego rzutu ligi uzyskały wszystkie szkoły uczestniczące w pierwszym rzucie spoza powiatu ostrowskiego oraz dwie pierwsze szkoły z powiatu ostrowskiego. Drugi rzut ligi odbędzie się w maju przyszłego roku. Suma punktów z obu imprez sklasyfikuje szkołę w rankingu wojewódzkim.

Wyniki indywidualne dziewcząt w poszczególnych konkurencjach:

100m.

  • Olejniczak Karolina (I c) – 14,44s. – VIII miejsce

200m.

  • Kaczmarz Sandra (II a) – 30,49s. – VII miejsce

Skok w dal

  • Śniatecka Natalia (III d)     – 4,42m. – V miejsce
  • Olejniczak Kinga (I c)     - 4,23m. – X miejsce
  • Urbaniak Weronika (I b)  – 4,03m. – XIII miejsce 

Pchnięcie kulą 4 kg.

  • Pawlaczyk Julia (I c) – 9,59m. – II miejsce
  • Nadolska Martyna (I a) – 6,50m. – VI miejsce

Pchnięcie kulą 4 kg.

  • Wuttke Agnieszka (III d) – 6,35m. – XIII miejsce

Sztafeta 4x100m.

  • (Olejniczak Karolina, Olejniczak Kinga, Kaczmarz Sandra, Urbaniak Weronika) – 56,03 - VI miejsce

Opiekunem naszej drużyny był p. Mariusz Rybarczyk, który dziękuje wszystkim uczniom za udział i sportową postawę podczas zawodów

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

INFORMACJA O PLIKACH COOKIES (Ciasteczka)

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tą stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Zrozumiałem. Czytaj więcej…

Zrozumiałem