Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa już wkrótce, a zasady bezpieczeństwa na dłużej
  • Koronawirus: informacje i zalecenia
  • Szkoła wielu kierunków i wielu możliwości rozwoju osobistego
  • Zaufały nam pokolenia - ZSUG

Finał Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce 3x3

koszykarze28 maja 2018 roku na terenie przy Stadionie Sportowym INEA w Poznaniu odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce 3x3. W zawodach tych wystartowała również nasza drużyna reprezentująca szkołę w kategorii chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie Mariusz Łusiak IIc, Tomasz Szlachetka i Kamil Kwiatkowski IIb oraz Jakub Malecha IIa spisała się na miarę swoich możliwości zajmując ostatecznie miejsce w przedziale 13-15 na 21 drużyny startujące w całym turnieju.

 

Reprezentanci naszej szkoły mogą mówić o sporym pechu, ponieważ w wyniku losowania trafili do najsilniejszej grupy B, gdzie musieli rywalizować min. z mistrzami i vc-mistrzami z ubiegłego roku.

W meczach grupowych ponieśliśmy minimalne porażki i zakończyliśmy rozgrywki na etapie grupowym.

Mecze rozgrywane były po 10 minut lub do zdobycia 21 punktów przez drużynę.

Finał Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce

Wyniki meczu z udziałem naszej drużyny:

Mecze grupowe: 
ZSUG Pleszew – II LO Konin 6 – 8 po dogrywce 
ZSUG Pleszew – ZSP Nr 3 Gniezno 10 - 13 
ZSUG Pleszew – III LO Gniezno 10 – 13

Opiekunem naszej reprezentacji był Mariusz Rybarczyk, który pragnie podziękować chłopakom za zaangażowanie, walkę i sportową postawę podczas zawodów .

Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie
Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
SKS - Szkolny Klub Sportowy
mapa serwisu

Serwis internetowy ZSUG używa plików cookies (tzw. ciasteczka) oraz innych technologii w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Jeżeli nie akceptujesz stosowanych przez nas technologii, powinieneś natychmiast opuścić tę stronę. W przeciwnym wypadku kliknij na przycisk Akceptuję.