Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych

w Pleszewie

PRACA DO CIEBIE NIE PRZYJDZIE - TY IDŹ DO PRACODAWCY
skorzystaj z naszej wyszukiwarki

Dobry zawód – pewna przyszłość! - Drzwi otwarte 21.03.2018r.

Dobry zawód – pewna przyszłość! - Dzwi otwarte 21.03.2018

Wszystkich, którzy chcieliby nas lepiej poznać, a także tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na ciekawe spędzenie Pierwszego Dnia Wiosny, zapraszamy do nas na Drzwi Otwarte! Zarezerwuj sobie czas 21.03.2018r. od godziny 900 do 1400.

Gimnazjalisto! Nasza szkoła to właściwy adres Twoich marzeń! Czekamy na Ciebie!
Przyjdź! Zobacz! Wybierz! i....Zostań!!!!


Dobry zawód – pewna przyszłość! Drzwi otwarte 2018

DRODZY GIMNAZJALIŚCI KLAS 3!

Jaką szkołę wybrać? Jaki zawód będzie dla mnie najlepszy? Jeżeli zadajesz sobie te lub inne podobne pytania to przyjdź do nas!

Serdecznie zapraszamy
na przygotowane z myślą o Was zajęcia pod hasłem
:

Dobry zawód – pewna przyszłość!

Wszystkich, którzy chcieliby nas lepiej poznać, a także tych, którzy jeszcze nie   mają pomysłu na ciekawe spędzenie Pierwszego Dnia Wiosny, zapraszamy do nas na Drzwi Otwarte! Zarezerwuj sobie czas 21.03.2018r. od godziny 9.00 do 14.00.

U nas Pierwszy Dzień Wiosny jest zawsze radosny!

A dlaczego ? Przekonaj się sam!

Nasze propozycje dla Ciebie :

  1. Wiosna w głowie i na głowie ! Wiosenne porządki u fryzjera! (sala nr 20)
  2. Wizaż i makijaż modnej nastolatki ! (sala nr 18)
  3. Powitaj wiosnę ze smakiem ! Degustacje tego i owego! (sala nr16)
  4. Dotknij, poczuj, odczaruj! Królowa nauk inaczej! (sala nr7)
  5. Podróże po Europie z ZSUG ! (sala nr19)
  6. Planuj przyszłość z głową, z podpowiedzią fachową! Spotkanie z doradcą zawodowym (sala nr 2)
  7. ABC branży budowlanej! (sala nr 11)
  8. Zobacz inny wymiar rzeczywistości – dron i druk 3D!
  9. Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o „Puchar Hipolita”( Orlik) oraz rozgrywki w badmintonie (sala gimnastyczna).                                                                                          

Gimnazjalisto! Nasza szkoła to właściwy adres Twoich marzeń! Czekamy na Ciebie!

Przyjdź! Zobacz! Wybierz! i....Zostań!!!!

 

ZAPRASZAMY!

ZSUG Pleszew

Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny ZSUG Pleszew
Powiat Pleszewski
Okręgowa Konisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Microsoft School
ProgreCAD - alternatywa dla AutoCAD
mapa serwisu

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki cookies, opuść tą stronę natychmiast. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij i dowiedz się więcej o naszej Polityce polityce prywatności.

  Przeczytałem i akceptuję pliki cookies z tego serwisu.