Szukaj w serwisie:
 

Pomoc i informacje

   Niniejszy serwis internetowy Zespołu Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie został wykonany w oparciu o zasady zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 11 października 2005 r. w sprawie minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z dnia 28 października 2005 r.).

 Minimalne wymagania dotyczące użytkowania serwisu:

  1. System operacyjny umożliwiający wyświetlanie stron internetowych w trybie graficznym.
  2. Przeglądarka internetowa z wbudowaną obsługą javascript w wersji 2, obsługująca kodowanie znaków Utf-8, oraz XHTML 1.0.
  3. Zainstalowana wtyczka Adobe Flash Player ver. 9. ( kliknij aby pobrać)
  4. Rozdzielczość ekranu monitora, co najmniej 1024x768 pikseli.
  5. Włączona obsługa tzw. wyskakujących okienek.

Oświadczenie o zgodności.

Serwis został przetestowany pod względem funkcjonalności z następującymi przeglądarkami internetowymi:

  1. Mozilla Firefox 2.x (MS Windows, Linux KDE)
  2. SeeMonkey (MS Windows)
  3. KDE Konqueror 3.5 (Linux KDE)
  4. Internet Explorer 7 (MS Windows)

Oczywiście nie wykluczamy używania innych przeglądarek internetowych, niemniej jednak ich funkcjonalność nie może zostać przez nas potwierdzona.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że prezentowany serwis internetowy podlega bieżącej kontroli pod względem jakości kodowania. Kontrola ta prowadzona jest przez międzynarodowe konsorcjium W3C.

Wszelkie znaki towarowe użyte w tekstach są znakami zastrzeżonymi ich producentów i użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i tak:

Serwis składa się z dwóch zasadniczych części.
  Pierwsza część obejmuje swoim zakresem ogólną działalność naszej placówki oświatowej i ma za zadanie edukować i informować uczniów, rodziców, oraz kandydatów o naszej działalności.
  Drugą część serwisu stanowi Biuletyn Informacji Publicznej powołany i ustanowiony ustawą o dostępie do informacji publicznej, oraz Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Aby w pełni wykorzystać możliwości naszego serwisu internetowego, zalecamy dodanie naszej witryny do zaufanych witryn (dotyczy Internet Explorer 7). W tym celu na głównej stronie serwisu kliknij na ikonkę ziemi znajdującą się na pasku statusu Twojej przeglądarki, a następnie dodaj naszą witryne do Zaufanych witryn.

Kliknij, aby przejsc na poczatek artykulu Wydrukuj ten artykul

XHTML 1.0 Valid Partnet - Twój Partner WWW Internecie